قوانین و مقررات

استفاده از فروشگاه اینترنتی گاوصندوق به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد:

۱. آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های این مجموعه از طریق آن‌ها صورت خواهد گرفت.

۲. ورود کاربران به وب‏‌سایت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن قوانین و نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه گاوصندوق است.

۳. کاربران وب‌سایت هنگام سفارش کالا باید اطلاعات محصول مورد نظر را به صورت کامل ثبت نمایند. هر گونه کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش می‌شود.

۴. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی گاوصندوق منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین خواهد بود.

۵. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت گاوصندوق، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای گاوصندوق محفوظ می‌باشد.

۶. فروشگاه گاوصندوق به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن‌ها محافظت می‏‌کند.

گاوصندوق براتی خود را متعهد به رعایت حفظ حریم شخصی کاربران می‌کند، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، آن را با ما در میان بگذارید. هدف ما رضایت شماست و برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن وب‌سایت گاوصندوق براتی تلاش کرده و آن را توسعه می‌دهیم.